Pre zákaznikov

O nás

Našim cieľom je ponúkať značkové a kvalitné veci za super ceny a popritom ponúkať skvelý zákaznícky servis. Budeme preto veľmi radi ak sa na nás obrátite s vašimi podnetmi a návrhmi ako aj sťažnosťami. Veríme, že spoločne vybudujeme miesto pre pohodlné nakupovanie kde sa butete radi vracať.

 

Sídlo spoločnosti:        27 Holly Park Road, N11 3HA, Londýn, Spojené Kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

Registračné číslo:        09092834, zapísaná v Companies House registri

Fakturačné údaje:        27 Holly Park Road, N11 3HA, Londýn, Spojené Kráľovstvo Veľkej Británie a Severného Írska

Korešpondenčná adresa pre Slovenko:  Trebišov, 07501

FAQ

Aké sú možnosti doručenia?

 

V súčasnosti spolupracujeme s viacerými kuriérskymi spoločnosťami a vždy sa snažíme vybrať tú najefektívnejšiu možnosť. ​

Cennik dopravy: objedávka do 99€ - poštovné 4,90€, objednávka od 100€ do 149€ - poštovné 2.90€, objednávka za 150€ a viac - poštovné zadarmo. 

Môžem sledovať stav zásielky?

 

Ak to kuriérska služba ponúka, poskytneme číslo zásielky aby ste vedeli kde sa zásielka nachádza.

 

Aká je dodacia lehota?

 

Dodacie lehoty záležia od daného produktu a pohybujú sa v rozmedzi 3-7 dni. Dodacie lehoty sú vždy uvedené pri jednotlivých produktoch.

Aká je doba na vrátenie tovaru?

 

Tovar je možné vrátiť do 14 dní od obdržania tovaru. Tovar musí byť nepoužívaný, s pripnutou výsačkou (teda v stave v akom ste ho obdržali). Ak ste obdržali tovar ktorý je poškodený, ste povinný nám to oznámiť do 2 dní od doručenia. Kompletné podmienky nájdete tu.

Ako vrátiť tovar?

 

Jednoducho nás upovedomte krátkym formulárom ktorý nájdete tu a tovar pošlete na adresu uvedenú na formulári. Nezabudnite si uchovať doklad o poslaní ako dôkaz že ste tovar poslali. Kompletné podmienky vrátenia tovaru nájdete tu.

ROZTOČ TO A VYHRAJ Spinner icon